  • GRM2165C1H751GA01J
GRM2165C1H751GA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM2165C1H751GA01J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM2165C1H751GA01J
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 750pF, 50V, u00b12%, C0G/NP0, 0805 (2012 mm), 0.024T, -55u00ba ~ +125u00baC, 13 Reel/Paper Tape