  • GRM2165C2A511GA01D
GRM2165C2A511GA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM2165C2A511GA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM2165C2A511GA01D
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 510pF, 100V, u00b12%, C0G/NP0, 0805 (2012 mm), 0.024T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/Paper Tape