  • GRM319R72A331KA01D
GRM319R72A331KA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM319R72A331KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM319R72A331KA01D
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 330pF, 100V, u00b110%, X7R, 1206 (3216 mm), 0.033T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/Paper Tape