  • GRM31MR71H913KA01L
GRM31MR71H913KA01L
advertisement
Manufacturer No:
GRM31MR71H913KA01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM31MR71H913KA01L
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.091uF, 50V, u00b110%, X7R, 1206 (3216 mm), 0.045T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/Plastic Tape