  • GRM329R71H363MA01D
GRM329R71H363MA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM329R71H363MA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM329R71H363MA01D
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.036uF, 50V, u00b120%, X7R, 1210 (3225 mm), 0.033T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/Paper Tape