  • GS3T05105%TR
GS3T05105%TR
advertisement
Manufacturer No:
GS3T05105%TR
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-GS3T05105%TR
Package:
Metal
Datasheet:
Description:
510Ohm, Thick Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GS3T05105%TR
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    510Ohm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.7mm
  • Length
    13.1mm