  • GST120A24-R7B
GST120A24-R7B
advertisement
Manufacturer No:
GST120A24-R7B
HK JDW NO:
495-GST120A24-R7B
Package:
Datasheet:
GST120A24-R7B
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Step5Bar-code shipping tag
GST120A24-R7B
    14 Weeks
  • Mount
    Desktop
  • Weight
    620g
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Series
    GST120A (120W)
  • Size / Dimension
    6.57Lx2.64W x 1.38 H 167.0mmx67.0mmx35.0mm
    1 (Unlimited)
  • Color
    Black
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Cable Length
    1.2m
  • Output Current
    5A
  • Output Power
    120W
  • Voltage - Output
    24V
  • Max Output Power
    120W
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Output Connector
    Power DIN, 4 Pin
  • Max Input Current
    700mA
  • No Load Power Consumption
    150mW Max
  • Height
    35.052mm