  • GST25A24-P1MR
GST25A24-P1MR
advertisement
Manufacturer No:
GST25A24-P1MR
HK JDW NO:
495-GST25A24-P1MR
Package:
Datasheet:
GST25A24-P1MR
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 25W
Step5Bar-code shipping tag
GST25A24-P1MR
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Series
    GST25A (25W)
  • Size / Dimension
    3.66Lx2.13W x 1.42 H 93.0mmx54.0mmx36.0mm
  • Power (Watts)
    25W
  • Current - Output (Max)
    1.04A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max