  • GST40A12-P2LR
GST40A12-P2LR
advertisement
Manufacturer No:
GST40A12-P2LR
HK JDW NO:
495-GST40A12-P2LR
Package:
Datasheet:
GST40A12-P2LR
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Step5Bar-code shipping tag
GST40A12-P2LR
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Series
    GST40A (40W)
  • Size / Dimension
    4.92Lx1.97W x 1.24 H 125.0mmx50.0mmx31.5mm
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    40W
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    3.34A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Cord Length
    39.4 1.00m
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max