  • GT-TC074E-H050-L1
GT-TC074E-H050-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC074E-H050-L1
Manufacturer:
G-Switch
HK JDW NO:
16232-GT-TC074E-H050-L1
Package:
Datasheet:
Description:
No NO Gull-wing lead 50mA 4.5mm 100MΩ 100000 12V 130gf@±30gf 4.5mm -30℃~+85℃ 5mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS