  • GU256X64C-3900
GU256X64C-3900
advertisement
Manufacturer No:
GU256X64C-3900
Manufacturer:
Noritake Company Inc.
HK JDW NO:
556-GU256X64C-3900
Package:
Datasheet:
GU256X64C-3900
Description:
MODULE VF GRAPHIC DISPLAY 256X64
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GU256X64C-3900
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Viewing Area
    83.08mm L x 41.48mm W
  • Display Format
    42 x 8
  • Outline L x W x H
    133.00mm x 38.00mm x 9.00mm
  • Number of Dots
    256 x 64
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2003
  • Series
    3000
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    4.75V~5.25V