  • GXQ18001
GXQ18001
advertisement
Manufacturer No:
GXQ18001
Manufacturer:
Goodman
HK JDW NO:
17323-GXQ18001
Package:
Datasheet:
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, FILM-POLY TETRAFLUOROETHYLENE, 300V, 2.5pF - 18pF, HORIZONTAL ADJUSTER, THROUGH HOLE MOUNT