  • H.FL75-2LP-084H-A-100
H.FL75-2LP-084H-A-100
advertisement
Manufacturer No:
H.FL75-2LP-084H-A-100
Manufacturer:
Hirose Electric
HK JDW NO:
355-H.FL75-2LP-084H-A-100
Package:
Description:
CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 3.937"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
H.FL75-2LP-084H-A-100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Cable
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    H.FL
  • Feature
    Shielded
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Black
  • Gender
    Female to Female
  • Style
    H.FL to H.FL
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Polarity
    Normal
  • Impedance
    75Ohm
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Frequency (Max)
    1.5GHz
  • 1st Connector
    H.FL Plug, Female Socket, Right Angle
  • 2nd Connector
  • Gender Type A
    Female
  • Length
    3.937 100.00mm