  • H182XHXS
H182XHXS
advertisement
Manufacturer No:
H182XHXS
Manufacturer:
Knowles Dielectric Labs
HK JDW NO:
434-H182XHXS
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
H182XHXS
Description:
RF FILTER HIGH PASS 18.2GHZ 2SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
H182XHXS
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to H182XHXS.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.450Lx0.175W 11.43mmx4.45mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency
    23.38GHz Center
  • Filter Type
    High Pass
  • Insertion Loss
    2dB
  • Height (Max)
    0.083 2.11mm