  • H2C-8R-AC120-B
H2C-8R-AC120-B
advertisement
Manufacturer No:
H2C-8R-AC120-B
HK JDW NO:
607-H2C-8R-AC120-B
Package:
Datasheet:
H2C-8R-AC120-B
Step5Bar-code shipping tag
H2C-8R-AC120-B
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    120VAC
  • Termination Style
    Plug In, 8 Pin (Octal)
  • Contact Rating @ Voltage
    6A @ 250VAC