  • H4P75RDZA
H4P75RDZA
advertisement
Manufacturer No:
H4P75RDZA
HK JDW NO:
792-H4P75RDZA
Package:
Axial
Datasheet:
H4P75RDZA
Description:
75Ohm, 1W, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 455
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
H4P75RDZA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    Holco, Holsworthy
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Feature
    Pulse Withstanding
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    75Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Power (Watts)
    1W