  • HA3-2542-5
HA3-2542-5
advertisement
Manufacturer No:
HA3-2542-5
HK JDW NO:
391-HA3-2542-5
Package:
Datasheet:
HA3-2542-5
Description:
Instrumentational OP Amps 14 Pins
Quantity:
In Stock : 5540
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
HA3-2542-5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    NO
  • JESD-609 Code
    e0
  • Number of Terminations
    14
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • HTS Code
  • Subcategory
    Operational Amplifier
  • Technology
    BIPOLAR
  • Terminal Position
    DUAL
  • Terminal Form
    THROUGH-HOLE
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Pin Count
    14
  • JESD-30 Code
    R-PDIP-T14
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Amplifier Type
    OPERATIONAL AMPLIFIER
  • Height Seated (Max)
    5.33mm
  • Length
    19.17mm
  • Width
    7.62mm