  • HB0811810000G
HB0811810000G
advertisement
Manufacturer No:
HB0811810000G
HK JDW NO:
48-HB0811810000G
Description:
0.394 10.00mm Gray Bulk Thermoplastic Through Hole Horizontal with Board Screwless - Leg Spring, Push-In Spring 1 Levels 14-20 AWG HB
Step5Bar-code shipping tag
HB0811810000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Pitch
    0.394 10.00mm
  • Voltage
    300V
  • Current
    10A