  • HC49US-FF3F18-16.0000
HC49US-FF3F18-16.0000
advertisement
Manufacturer No:
HC49US-FF3F18-16.0000
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-HC49US-FF3F18-16.0000
Package:
Description:
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole