  • HCM1A1105V2-150-R
HCM1A1105V2-150-R
advertisement
Manufacturer No:
HCM1A1105V2-150-R
HK JDW NO:
255-HCM1A1105V2-150-R
Datasheet:
HCM1A1105V2-150-R
Description:
Quantity:
In Stock : 10920
Step5Bar-code shipping tag
HCM1A1105V2-150-R
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    HCM1AV2
  • Size / Dimension
    0.425Lx0.394W 10.80mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    4.7A
  • Inductance
    15μH
  • DC Resistance (DCR)
    40.3mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    7MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    7A
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm