  • HCM1A2213V2-101-R
HCM1A2213V2-101-R
advertisement
Manufacturer No:
HCM1A2213V2-101-R
HK JDW NO:
255-HCM1A2213V2-101-R
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HCM1A2213V2-101-R
Description:
Quantity:
In Stock : 95
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
HCM1A2213V2-101-R
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Iron Powder
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    HCM1AV2
  • Size / Dimension
    0.885Lx0.866W 22.48mmx22.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    6.4A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    100μH
  • DC Resistance (DCR)
    39.5mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.9MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    8A
  • Height Seated (Max)
    0.512 13.00mm