  • HCM4933868800ABJT
HCM4933868800ABJT
advertisement
Manufacturer No:
HCM4933868800ABJT
HK JDW NO:
185-HCM4933868800ABJT
Datasheet:
HCM4933868800ABJT
Description:
Quantity:
In Stock : 2177
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
HCM4933868800ABJT
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Frequency
    33.8688MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    140Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    3rd Overtone
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm