  • HCM497372800AMJT
HCM497372800AMJT
advertisement
Manufacturer No:
HCM497372800AMJT
HK JDW NO:
185-HCM497372800AMJT
Datasheet:
HCM497372800AMJT
Step5Bar-code shipping tag
HCM497372800AMJT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Frequency
    7.3728MHz
  • Frequency Stability
    ±60ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm