  • HDH-12803CHD(40)
HDH-12803CHD(40)
advertisement
Manufacturer No:
HDH-12803CHD(40)
Manufacturer:
Hirose Electric
HK JDW NO:
355-HDH-12803CHD(40)
Package:
Datasheet:
HDH-12803CHD(40)
Description:
COUPLER H TYPE 12.8GHZ 3DB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HDH-12803CHD(40)
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2011
  • Series
    HDH
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Max Power Dissipation
    2W
  • Frequency
    12.8GHz
  • Power - Max
    2W
  • Isolation
    25dB
  • Return Loss
    17.68dB
  • Coupler Type
    Standard
  • Coupling Factor
    3dB
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
3060A
3060A
3060A