  • HES24M-2SC-VL
HES24M-2SC-VL
advertisement
Manufacturer No:
HES24M-2SC-VL
HK JDW NO:
352-HES24M-2SC-VL
Package:
Datasheet:
HES24M-2SC-VL
Description:
ETHERNET SWITCHDIN-RAIL MANAGED
Step5Bar-code shipping tag
HES24M-2SC-VL
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Series
    HES24M
  • Connector Type
    RJ45, SC
  • Type
    Switch - Managed
  • Voltage - Input
    10V~24VAC 12V~36VDC