  • HES24M-4SST-VLW
HES24M-4SST-VLW
advertisement
Manufacturer No:
HES24M-4SST-VLW
HK JDW NO:
352-HES24M-4SST-VLW
Package:
Datasheet:
HES24M-4SST-VLW
Step5Bar-code shipping tag
HES24M-4SST-VLW
  • Operating Temperature
    -40°C~75°C
  • Connector Type
    RJ45, ST
  • Voltage - Input
    10V~24VAC 12V~36VDC