  • HF625-0.005-AC-66
HF625-0.005-AC-66
advertisement
Manufacturer No:
HF625-0.005-AC-66
Manufacturer:
Bergquist
HK JDW NO:
108-HF625-0.005-AC-66
Package:
Datasheet:
Description:
Thermal Interface Products Phase Change Material, 0.005" Thickness, 1 Side Adhesive, Hi-Flow THF 500/625
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HF625-0.005-AC-66
Hot Sales in Thermal
A17712-10
A17712-10
SPA2000-0.020-00-88
SPA2000-0.020-00-88
TG4040-150-150-2.0-0
TG4040-150-150-2.0-0
CD-02-05-220-3
CD-02-05-220-3
HF300P-0.001-00-84
HF300P-0.001-00-84
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM