  • HF625/30SF-30M
HF625/30SF-30M
advertisement
Manufacturer No:
HF625/30SF-30M
HK JDW NO:
2-HF625/30SF-30M
Package:
Datasheet:
HF625/30SF-30M
Description:
CBL RIBN 30COND 0.039 GRAY 30M
Step5Bar-code shipping tag
HF625/30SF-30M
    5 Weeks
  • Number of Pins
    30
  • Insulation Material
    PO
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Grey
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Number of Conductors
    30
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Voltage
    300V
  • Cable Type
    Flat Cable
  • Wire/Cable Type
    Flat
  • Wire/Cable Gauge
    28 AWG
  • Conductor Strand
    7 Strands / 36 AWG
  • Ribbon Width
    1.181 30.00mm
  • Length
    98.4' 30.00m
  • Ribbon Thickness
    0.035 0.89mm