  • HHV-25FT-52-53K6
HHV-25FT-52-53K6
advertisement
Manufacturer No:
HHV-25FT-52-53K6
HK JDW NO:
898-HHV-25FT-52-53K6
Datasheet:
HHV-25FT-52-53K6
Description:
53.6kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV-25FT-52-53K6
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    53.6kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W