  • HHV-50FB-52-3M65
HHV-50FB-52-3M65
advertisement
Manufacturer No:
HHV-50FB-52-3M65
HK JDW NO:
898-HHV-50FB-52-3M65
Datasheet:
HHV-50FB-52-3M65
Description:
3.65MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV-50FB-52-3M65
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    3.65MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W