  • HLG-320H-24A
HLG-320H-24A
advertisement
Manufacturer No:
HLG-320H-24A
HK JDW NO:
495-HLG-320H-24A
Package:
Datasheet:
HLG-320H-24A
Description:
LED DVR CC/CV ACDC 21-26V 13.34A
Step5Bar-code shipping tag
HLG-320H-24A
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Mount
    Panel, Screw
  • Number of Pins
    5
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    HLG-320H (320W)
  • Size / Dimension
    8.87Lx3.54W x 1.72 H 225.2mmx90.0mmx43.8mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Cable
  • Type
    Constant Current, Voltage
  • Power (Watts)
    320W
  • Voltage - Rated
    431V
  • Subcategory
    Power Supply Modules
  • Depth
    90mm
  • Efficiency
    94.5%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Output Voltage
    24V
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Output Current
    13.34A
  • Output Power
    320.2W
  • Voltage - Output
    21V~26V
  • Protections
    OUTPUT OVER CURRENT; OUTPUT OVER VOLTAGE; THERMAL
  • Max Output Power
    320.16W
  • Max Input Current
    3.5A
  • Height
    43.688mm