  • HM24-1A69-02
HM24-1A69-02
advertisement
Manufacturer No:
HM24-1A69-02
Manufacturer:
Meder
HK JDW NO:
4022-HM24-1A69-02
Package:
Datasheet:
Description:
Reed Relays high volt reed relay A-NO 50W 3V 24VDC