  • HM24-1A69-150-UL
HM24-1A69-150-UL
advertisement
Manufacturer No:
HM24-1A69-150-UL
Manufacturer:
Standex Electronics
HK JDW NO:
767-HM24-1A69-150-UL
Package:
Datasheet:
HM24-1A69-150-UL
Description:
Reed Relay 24VDC 600Ohm 3A SPST-NO(68x19x19.8)mm THT Dry