  • HMC413QS16GETR
HMC413QS16GETR
advertisement
Manufacturer No:
HMC413QS16GETR
HK JDW NO:
84-HMC413QS16GETR
Package:
16-SSOP (0.154, 3.90mm Width) Exposed Pad
Datasheet:
HMC413QS16GETR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HMC413QS16GETR
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 week ago)
  • Package / Case
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.75V~5V
  • Frequency
    1.6GHz~2.2GHz
  • Base Part Number
    HMC413
  • Pin Count
    16
  • Test Frequency
    1.7GHz~2GHz
  • Operating Supply Current
    270mA