  • HSM613-050.0M
HSM613-050.0M
advertisement
Manufacturer No:
HSM613-050.0M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-HSM613-050.0M
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 4531
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
HSM613-050.0M
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    HSM6
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.197W 7.50mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.0038mm