  • HTSN-M3-6-5.5-2
HTSN-M3-6-5.5-2
advertisement
Manufacturer No:
HTSN-M3-6-5.5-2
HK JDW NO:
280-HTSN-M3-6-5.5-2
Package:
Datasheet:
HTSN-M3-6-5.5-2
Step5Bar-code shipping tag
HTSN-M3-6-5.5-2
  • Series
    HTSN
  • Gender
    Male, Female
  • Length
    13.9954mm
  • Length - Overall
    0.551 14.00mm
  • Diameter - Outside
    0.217 (5.50mm) Hex
  • Between Board Height
    0.236 6.00mm