  • HV1825Y222JXHARHV
HV1825Y222JXHARHV
advertisement
Manufacturer No:
HV1825Y222JXHARHV
HK JDW NO:
877-HV1825Y222JXHARHV
Datasheet:
HV1825Y222JXHARHV
Description:
HV 2200pF 3000V 3kV Ceramic Capacitor ±5% X7R 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
HV1825Y222JXHARHV
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    3000V 3kV
  • Capacitance
    2200pF
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C