  • HV2225Y682MXHATHV
HV2225Y682MXHATHV
advertisement
Manufacturer No:
HV2225Y682MXHATHV
HK JDW NO:
877-HV2225Y682MXHATHV
Datasheet:
HV2225Y682MXHATHV
Description:
HV 6800pF 3000V 3kV Ceramic Capacitor ±20% X7R 0.220Lx0.250W 5.59mmx6.35mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 2225 (5763 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
HV2225Y682MXHATHV
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.250W 5.59mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    3000V 3kV
  • Capacitance
    6800pF
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm