  • HWB030S-15-RM-C
HWB030S-15-RM-C
advertisement
Manufacturer No:
HWB030S-15-RM-C
HK JDW NO:
681-HWB030S-15-RM-C
Quantity:
In Stock : 15884
Step5Bar-code shipping tag
HWB030S-15-RM-C
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Series
    HWB (30W)
  • Size / Dimension
    5.35Lx3.62W x 1.38 H 136.0mmx92.0mmx35.0mm
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial), Medical
  • Power (Watts)
    30W
  • Max Power Dissipation
    30W
  • Efficiency
    80%
  • Max Output Current
    2.6A
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Height
    35.052mm