  • HWS-30-24/ME
HWS-30-24/ME
advertisement
Manufacturer No:
HWS-30-24/ME
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-HWS-30-24/ME
Package:
Datasheet:
HWS-30-24/ME
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 1.3A Medical
Step5Bar-code shipping tag
HWS-30-24/ME
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Regulated
  • Style
    Open Frame
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    96mV
  • Load Regulation
    192mV