  • IB050E120T40N1-CB
IB050E120T40N1-CB
advertisement
Manufacturer No:
IB050E120T40N1-CB
HK JDW NO:
834-IB050E120T40N1-CB
Description:
1/8 BRICK IBC 36-60VIN 40A EVAL
Step5Bar-code shipping tag
IB050E120T40N1-CB
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Voltage - Input
    36V~60V
  • Current - Output
    40A
  • Voltage - Output
    12V
  • Frequency - Switching
    1MHz
  • Utilized IC / Part
    IB050E120T40
  • Power - Output
    500W