  • ICEFIN24NMOHF
ICEFIN24NMOHF
advertisement
Manufacturer No:
ICEFIN24NMOHF
Manufacturer:
PulseLarsen Antennas
HK JDW NO:
664-ICEFIN24NMOHF
Package:
Datasheet:
ICEFIN24NMOHF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ICEFIN24NMOHF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mounting Type
    Base Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2017
  • Series
    ICEFIN
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    NMO
  • Ingress Protection
    IP67
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz
  • Antenna Type
    Dome
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz
  • Height (Max)
    2.624 66.66mm