  • ICS844011AGILF
ICS844011AGILF
advertisement
Manufacturer No:
ICS844011AGILF
HK JDW NO:
668-ICS844011AGILF
Package:
8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
Datasheet:
Description:
Clock Generator 113.33MHz ICS844011 Clock Generators FemtoClock® Series 8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Surface Mount 2.375V~3.465V Tube
Step5Bar-code shipping tag
ICS844011AGILF
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    FemtoClock®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Clock Generator
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.465V
  • Base Part Number
    ICS844011
  • Output
    LVDS
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    113.33MHz