  • IDT4MA200000Z4BACUGI
IDT4MA200000Z4BACUGI
advertisement
Manufacturer No:
IDT4MA200000Z4BACUGI
HK JDW NO:
378-IDT4MA200000Z4BACUGI
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IDT4MA200000Z4BACUGI
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    95mA
  • Height
    838.2μm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm