  • IDT72V90823BC
IDT72V90823BC
advertisement
Manufacturer No:
IDT72V90823BC
HK JDW NO:
668-IDT72V90823BC
Package:
100-LBGA
Datasheet:
IDT72V90823BC
Description:
3V~3.6V 72V90823 Signal switch 72V Series
Step5Bar-code shipping tag
IDT72V90823BC
  • Package / Case
    100-LBGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    72V
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V