  • IEG1-1-62F-15.0-91-V
IEG1-1-62F-15.0-91-V
advertisement
Manufacturer No:
IEG1-1-62F-15.0-91-V
Manufacturer:
Sensata-Airpax
HK JDW NO:
734-IEG1-1-62F-15.0-91-V
Package:
Description:
FILTER UNIT, 80MM - More Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IEG1-1-62F-15.0-91-V
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    IEG
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    80V
  • Current Rating
    15A
  • Voltage - Rated AC
    250V