  • IJA35A-001-EVKIT-S1
IJA35A-001-EVKIT-S1
advertisement
Manufacturer No:
IJA35A-001-EVKIT-S1
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas Inc.
HK JDW NO:
778-IJA35A-001-EVKIT-S1
Package:
Datasheet:
Description:
EVAL BOARD FOR IJA 35A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IJA35A-001-EVKIT-S1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Published
    2015
  • Series
    iJA
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    8V~14V
  • Current - Output
    35A
  • Voltage - Output
    0.6V~3.3V