  • ILCX20-FF5F18-37.4000
ILCX20-FF5F18-37.4000
advertisement
Manufacturer No:
ILCX20-FF5F18-37.4000
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-ILCX20-FF5F18-37.4000
Package:
Description:
Crystal 37.4MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 150Ohm 4-Pin CSMD