  • IN-P32AT5UW
IN-P32AT5UW
advertisement
Manufacturer No:
IN-P32AT5UW
Manufacturer:
Inolux
HK JDW NO:
357-IN-P32AT5UW
Package:
2-PLCC
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 22039
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IN-P32AT5UW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    3.20mm Lx2.80mm W
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    5 (48 Hours)
  • Color
    White
  • Configuration
    Standard
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    2.9V
  • Viewing Angle
    120°
  • Current - Test
    5mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    2.40mm Dia
  • Millicandela Rating
    1000mcd
  • Lens Color
    Clear
  • Height (Max)
    1.90mm