  • IN-P36BTEUW.27
IN-P36BTEUW.27
advertisement
Manufacturer No:
IN-P36BTEUW.27
HK JDW NO:
357-IN-P36BTEUW.27
Package:
4-SMD, J-Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 10217
Step5Bar-code shipping tag
IN-P36BTEUW.27
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    3V
  • Viewing Angle
    60°
  • Current - Test
    30mA
  • Millicandela Rating
    5000mcd
  • Lens Transparency
    Diffused
  • Height (Max)
    3.30mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Size / Dimension
    3.60mm Lx3.10mm W